Vaše měna:   Koruny
dnes je sobota 2. srpna 2014, svátek slaví Gustav

(SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Tento výrobek naleznete v kategorii:

OPTIKA

odrazka

Transceivery

odrazka

GigabitEthernet

odrazka

Singlemode



<b>HLÍDACÍ PES</b> Vás může informovat o každé změně ceny nebo dodatelnosti u tohoto zboží.<br><br>Pro zapnutí HLÍDACÍHO PSA musíte být přihlášeni.
Tímto tlačítkem přidáte položku mezi oblíbené. Pro použití této funkce musíte být přihlášeni.
Skladové číslo: 910349024
379,50 Kč
(Cena bez DPH)

459,- Kč
(Cena s DPH)




Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001.

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

Na rozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 48 portů SFP na 1U.

SFP modul je osazený zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří některé jedno-vláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).

SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.
Většinu modulů je možno na přání dodat s digitální diagnostikou (DMI) dle standardu MSA SFF-8472.

Postupně dochází k vývoji formátů, a tak dnes namísto starého GBIC slotu nalezneme v nových zařízeních spíše sloty SFP.

Pro vyšší rychlosti jsou pak postupně vytlačovány z trhu 10Gbps formáty XENPAK a X2 - ty jsou dnes v nových zařízeních nahrazovány novějšími formáty typu XFP či SFP+ (SFP PLUS).

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců.

Jak již název napovídá, transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a přijímač/ reciever.
Z toho také vyplívá, že pro obousměrný provoz potřebujeme mít k dispozici 2. vlákna.

Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

U optických vložných transceiverů bývá uvedena zpravidla vzdálenost v km, na kterou je až možno daný modul provozovat, důležitější je však přesný údaj Power Budget, tedy výkonová rezerva v jednotkách dB.

Počet km je totiž počítaný právě z hodnoty PB, a záleží pak, jaký měrný útlum pro výpočet dosahu v km byl použit - každý výrobce může údaj počítat jiným koeficientem a tak počet km může být zavádějící.

Parametry a specifikace:

• Formát SFP
• Typ přenosu 2 vlakna
• Typ konektoru LC duplex
• Pro vlákno/ kabel SM
• Přenosová rychlost 1,25Gbps
• Přenosový protokol 1Gbps Ethernet
• Přenosový protokol FIBRE CHANNEL 1x
• Dosah 20km
• Kompatibilita CISCO
• Vlnová délka 1310nm
• DMI diagnostika Ne
• Provozní rozsah teplot 0 az 70°C
• Typ vysílače (Tx) MQW FP
• Spektrální šířka (nm) 3
• Typ detektoru (Rx) InGaAs PIN-TIA
• Transmiter power (dBm) -7 až 0
• Reciever sensitivity (dBm) -24
• Power Budget (dB) 17
• Reciever overload (dBm) -3


379,50 Kč
(Cena bez DPH)

459,- Kč
(Cena s DPH)


obchodní informace o položce (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní:
 
  • dodatelnost: 2-3 pracovní dny
     
  • balení: 1 kus
  • záruka: 2 roky
  • způsoby dodání: Česká pošta (obchodní balík), PPL (expresní přeprava zásilek), osobně v Hr. Králové
  • způsoby platby: dobírka, Platba předem příkazem k úhradě, platba v hotovosti, Raiffeisenbank (přes Internet), platební kartou (přes Internet), PaySec
 
Vaše hodnocení zboží (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní 5 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

1
Dne: 5.2.2013 Základní Škola Jablonec n. Nisou N. ohodnotil(a) toto zboží takto:
úplně super!

Vaše dotazy a komentáře na zboží (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní 
Máte nějaké dotazy nebo komentáře k námi nabízené položce (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní? Napište nám je!
 
  • U výrobku (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní zatím není napsán žádný dotaz nebo komentář.
 

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu