Vaše měna:   Koruny
dnes je pátek 19. září 2014, svátek slaví Zita

WiFi.ASPA.cz doporučuje

PMP 450 Acces Point - Pásmo 5 GHz - Cambium Networks - PMP 450
Přístupový bod Cambium Networks PMP 450 pro pásmo...
Detail zboží
cena: 75 662,- Kč



Optický patch kabel duplex ST-SC 62,5/125 - 1m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 62,5/125um - multimode - Duplexní ST/SC
Optické patch kabely jsou určeny k propojení...
Detail zboží
cena: 197,- Kč

Přehled kategorií

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu