Vaše měna:   Koruny
dnes je čtvrtek 31. července 2014, svátek slaví Ignác

PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km

Tento výrobek naleznete v kategorii:

OPTIKA

odrazka

Optické převodníky

odrazka

FastEthernet



<b>HLÍDACÍ PES</b> Vás může informovat o každé změně ceny nebo dodatelnosti u tohoto zboží.<br><br>Pro zapnutí HLÍDACÍHO PSA musíte být přihlášeni.
Tímto tlačítkem přidáte položku mezi oblíbené. Pro použití této funkce musíte být přihlášeni.
Skladové číslo: 910537693
425,60 Kč
(Cena bez DPH)

515,- Kč
(Cena s DPH)




FMC-110CS is a single-mode media converter which is the perfect choice to convert 10/100Base-TX UTP/STP media to 100Base-FX media and vice versa. The 10/100Base-TX port will detect 10Mbps/100Mbps connection speeds, negotiate Half/Full Duplex mode and MDI/MDIX media type automatically. Based on the IEEE 802.3 and 802.3u standards, it is designed to use with 1310nm single-mode fiber cable utilizing the SC connector. The FMC-110CS will transmit at extended fiber optic distance up to 20 kilometers.

Parametry a specifikace:

- Complies with IEEE 802.3 and IEEE 802.3u standards
- TX port provides auto-negotiation of 10/100Mbps and auto-MID/MIDX
- FX port provides switch configuration of Half/Full Duplex mode
- Supports flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode
- Built in 128Kb RAM for data buffer to provide with better performance
- Extend fiber optic distance up to 20 kilometers
- Easy-to-view LED indicators for monitoring network activity status
- Plug and Play design simplifies installation


425,60 Kč
(Cena bez DPH)

515,- Kč
(Cena s DPH)


další informace a odkazy ke zboží PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km:
obchodní informace o položce PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km:
 
  • dodatelnost: 2-3 pracovní dny
     
  • balení: 1 ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: Phicomm
  • způsoby dodání: Česká pošta (obchodní balík), PPL (expresní přeprava zásilek), osobně v Hr. Králové
  • způsoby platby: dobírka, Platba předem příkazem k úhradě, platba v hotovosti, Raiffeisenbank (přes Internet), platební kartou (přes Internet), PaySec
 
Vaše dotazy a komentáře na zboží PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km 
Máte nějaké dotazy nebo komentáře k námi nabízené položce PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km? Napište nám je!
 
  • U výrobku PHICOMM FMC-110CS převodník 1x10/100M RJ45 / 1 x single-mode SC, do 20Km zatím není napsán žádný dotaz nebo komentář.
 

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu