Vaše měna:   Koruny
dnes je středa 23. července 2014, svátek slaví Libor

Optika Spojky (15 položek)

OPTIKA odrazka Spojky

Řazení:
  
Typ výpisu:  
1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.
Adapter - použití za keystone pro spojku SC - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Adapter - použití za keystone pro spojku SC


Zbozi je ve výprodeji
Adapter - použití za keystone pro spojku SC vhodný jak například do neosazeného patch panelu nebo do zásuvek včetně ABB

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
5,- Kč
(Cena bez DPH)

6,- Kč
(Cena s DPH)

12,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Adapter - použití za keystone pro spojku ST - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Adapter - použití za keystone pro spojku ST

Adapter - použití za keystone pro spojku ST vhodný jak například do neosazeného patch panelu nebo do zásuvek včetně ABB

dodatelnost: 2-3 dny
10,- Kč
(Cena bez DPH)

12,- Kč
(Cena s DPH)

Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - APC, singlemode, duplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - APC, singlemode, duplex

Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/APC singlemode, duplex

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
50,- Kč
(Cena bez DPH)

61,- Kč
(Cena s DPH)

Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - PC, multimode, duplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - PC, multimode, duplex


Zbozi je ve výprodeji
Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/PC multimode, duplex

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
40,- Kč
(Cena bez DPH)

48,- Kč
(Cena s DPH)

63,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Fiber Arsenal spojka optických konetorů LC/LC - PC, singlemode, duplex

Optická spojka LC/LC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
51,- Kč
(Cena bez DPH)

62,- Kč
(Cena s DPH)

Fiber Arsenal spojka optických konetorů SC/SC - PC, multimode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Fiber Arsenal spojka optických konetorů SC/SC - PC, multimode, simplex


Zbozi je ve výprodeji
Optická spojka SC/SC, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
13,- Kč
(Cena bez DPH)

16,- Kč
(Cena s DPH)

24,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Fiber Arsenal spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Fiber Arsenal spojka optických konetorů SC/SC - PC, singlemode, simplex

Optická spojka SC/SC, singlemode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
15,- Kč
(Cena bez DPH)

18,- Kč
(Cena s DPH)

Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex

Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
38,40 Kč
(Cena bez DPH)

46,- Kč
(Cena s DPH)

Optická spojka ST/ST, multimode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka ST/ST, multimode, simplex

Optická spojka ST/ST, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
54,- Kč
(Cena bez DPH)

65,- Kč
(Cena s DPH)

Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex


Zbozi je ve výprodeji
Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
15,- Kč
(Cena bez DPH)

18,- Kč
(Cena s DPH)

35,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, quad, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC Duplex díry - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, quad, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC Duplex díry

Optická spojka/ adaptér/ coupling LC-LC, quad, MM, metalický spojovací člen uvnitř adaptéru, do SC Duplex díry

dodatelnost: 2-3 dny
116,30 Kč
(Cena bez DPH)

141,- Kč
(Cena s DPH)

Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, duplexní - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, duplexní


Zbozi je ve výprodeji
Fiber Arsenal spojka optických konetorů SC/SC - APC, singlemode, duplexní

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
31,- Kč
(Cena bez DPH)

38,- Kč
(Cena s DPH)

52,- Kč
(Puv. cena s DPH)


1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu