Vaše měna:   Koruny
dnes je pondělí 15. září 2014, svátek slaví Jolana

Vlákno 50/125um - multimode (24 položek)

OPTIKA odrazka Patch kabely odrazka Vlákno 50/125um - multimode

Další sekce: (po najetí myší na sekce se vám zobrazí ukázky nabízeného sortimentu)
Řazení:
  
Typ výpisu:  
1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 1m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 1m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
145,- Kč
(Cena bez DPH)

175,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 2m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 2m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
150,- Kč
(Cena bez DPH)

182,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 3m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 3m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
154,20 Kč
(Cena bez DPH)

187,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 5m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 - 5m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
189,60 Kč
(Cena bez DPH)

229,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 1m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/ST

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 1m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
122,70 Kč
(Cena bez DPH)

148,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/ST

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
131,30 Kč
(Cena bez DPH)

159,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 3m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/ST

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 3m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
138,10 Kč
(Cena bez DPH)

167,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 5m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/ST

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 5m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
161,30 Kč
(Cena bez DPH)

195,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 2m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 2m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
176,20 Kč
(Cena bez DPH)

213,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 3m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 3m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
140,40 Kč
(Cena bez DPH)

170,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 5m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 - 5m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: 2-3 dny
172,80 Kč
(Cena bez DPH)

209,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex ST-SC 50/125 - 2m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní ST/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex ST-SC 50/125 - 2m MM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
143,80 Kč
(Cena bez DPH)

174,- Kč
(Cena s DPH)


1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu