Vaše měna:   Koruny
dnes je sobota 19. dubna 2014, svátek slaví Rostislav

Vlákno 09/125um - singlemode (23 položek)

OPTIKA odrazka Patch kabely odrazka Vlákno 09/125um - singlemode

Další sekce: (po najetí myší na sekce se vám zobrazí ukázky nabízeného sortimentu)
Řazení:
  
Typ výpisu:  
1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.
Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 1m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 1m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
148,80 Kč
(Cena bez DPH)

180,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 2m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 2m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
148,40 Kč
(Cena bez DPH)

180,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 3m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 3m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
175,- Kč
(Cena bez DPH)

212,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 5m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 5m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
201,60 Kč
(Cena bez DPH)

244,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 1m, SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 1m, SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
142,50 Kč
(Cena bez DPH)

172,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 2m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 2m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
153,80 Kč
(Cena bez DPH)

186,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 3m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 3m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
165,60 Kč
(Cena bez DPH)

200,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 5m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní SC/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex SC-SC 09/125 - 5m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
168,80 Kč
(Cena bez DPH)

204,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 2m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní ST/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 2m SM


Zbozi je ve výprodeji
Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
127,- Kč
(Cena bez DPH)

154,- Kč
(Cena s DPH)

189,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 3m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní ST/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 3m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: 2-3 dny
182,40 Kč
(Cena bez DPH)

221,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 5m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní ST/SC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex ST-SC 09/125 - 5m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
216,- Kč
(Cena bez DPH)

261,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex ST-ST 09/125 - 1m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní ST/ST

doporučujeme: Optický patch kabel duplex ST-ST 09/125 - 1m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: 2-3 dny
177,50 Kč
(Cena bez DPH)

215,- Kč
(Cena s DPH)


1 2  Celkem 2 stránky. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu