Vaše měna: Koruny

Media konvertory (12 položek)

1

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km ...
1 045,69 Kč
(Cena bez DPH)
1 265,28 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km ...
1 102,85 Kč
(Cena bez DPH)
1 334,45 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 3dnů

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km ...
1 454,88 Kč
(Cena bez DPH)
1 760,40 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m
Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m ...

Zbozi je ve výprodeji
1 875,05 Kč
(Cena bez DPH)
2 268,81 Kč
(Cena s DPH)
2 646,28 Kč
(Pův. cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Repotec Smart 1000BASE-T/mini-GBIC Media Converter - RP-1002MG

Repotec Smart 1000BASE-T/mini-GBIC Media Converter - RP-1002MG
Převodník Repotec, jednoduchý přechod z metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost ...

Zbozi je ve výprodeji
729,00 Kč
(Cena bez DPH)
882,09 Kč
(Cena s DPH)
882,09 Kč
(Pův. cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S
Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný ...
619,01 Kč
(Cena bez DPH)
749,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode
Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než ...
627,27 Kč
(Cena bez DPH)
759,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije ...
792,56 Kč
(Cena bez DPH)
959,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlmode

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlmode
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije ...
792,56 Kč
(Cena bez DPH)
959,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)
Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. ...
949,59 Kč
(Cena bez DPH)
1 149,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)
Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 10/100/1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode ...
990,91 Kč
(Cena bez DPH)
1 199,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)
Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. ...
428,93 Kč
(Cena bez DPH)
519,01 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
1
 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz