Vaše měna:   Koruny
dnes je pondělí 24. listopadu 2014, svátek slaví Emílie

Media konvertory (12 položek)

OPTIKA odrazka Media konvertory

Další sekce: (po najetí myší na sekce se vám zobrazí ukázky nabízeného sortimentu)
Řazení:
  
Typ výpisu:  
Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Multimode

doporučujeme: Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

dodatelnost: 2-3 dny
858,10 Kč
(Cena bez DPH)

1 038,- Kč
(Cena s DPH)

Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Multimode

doporučujeme: Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

dodatelnost: do 3 dnů
921,20 Kč
(Cena bez DPH)

1 115,- Kč
(Cena s DPH)

Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m - OPTIKA - Media konvertory - GigabitEthernet - Multimode

doporučujeme: Edimax ET-913MSC+ média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

Edimax média konvertor, 1000BaseT (RJ45) / 1000BaseSX (MM SC), 550m

dodatelnost: 2-3 dny
2 018,30 Kč
(Cena bez DPH)

2 442,- Kč
(Cena s DPH)

Repotec Smart 1000BASE-T/mini-GBIC Media Converter - RP-1002MG - OPTIKA - Media konvertory - GigabitEthernet - SM/MM

doporučujeme: Repotec Smart 1000BASE-T/mini-GBIC Media Converter - RP-1002MG


Zbozi je ve výprodeji
Převodník Repotec, jednoduchý přechod z metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
729,- Kč
(Cena bez DPH)

882,- Kč
(Cena s DPH)

1 384,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Singlemode

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

dodatelnost: 2-3 dny
1 454,90 Kč
(Cena bez DPH)

1 760,- Kč
(Cena s DPH)

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Multimode

TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
545,20 Kč
(Cena bez DPH)

660,- Kč
(Cena s DPH)

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Singlemode

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
539,40 Kč
(Cena bez DPH)

653,- Kč
(Cena s DPH)

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V) - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Singlemode

TP-LINK MC111CS Transceiver WDM 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
697,20 Kč
(Cena bez DPH)

844,- Kč
(Cena s DPH)

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlmode - OPTIKA - Media konvertory - FastEthernet - Singlemode

TP-LINK MC112CS 10/100, support SC fiber singlmode

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
692,30 Kč
(Cena bez DPH)

838,- Kč
(Cena s DPH)

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V) - OPTIKA - Media konvertory - GigabitEthernet - Multimode

TP-LINK MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
930,50 Kč
(Cena bez DPH)

1 126,- Kč
(Cena s DPH)

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) - OPTIKA - Media konvertory - GigabitEthernet - Singlemode

TP-LINK MC210CS Transceiver, 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 10/100/1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 15 km.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
881,60 Kč
(Cena bez DPH)

1 067,- Kč
(Cena s DPH)

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V) - OPTIKA - Media konvertory - GigabitEthernet - SM/MM

TP-Link MC220L Transceiver, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
343,40 Kč
(Cena bez DPH)

415,- Kč
(Cena s DPH)



 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz