Vaše měna:   Koruny
dnes je neděle 23. listopadu 2014, svátek slaví Klement

OPTIKA (233 položek)

OPTIKA

Řazení:
  
Typ výpisu:  
3 4 5 6 7 8 9  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.
Nástěnný optický spojovací box pro 24pigtailů vč kazet - malý plastový (265x150x55mm) - OPTIKA - Optické rozvaděče - Optické rozvaděče

doporučujeme: Nástěnný optický spojovací box pro 24pigtailů vč kazet - malý plastový (265x150x55mm)

Malý plastový rozvaděč pro odbočkování nebo zakončení optického vedení pomocí pigtailů. Umístění 24 svarků, 2x otvory pro průchozí kabel hlavního vedení, 2 výstupní porty pro celkem 24 pigtailových...

dodatelnost: na dotaz
344,30 Kč
(Cena bez DPH)

417,- Kč
(Cena s DPH)

Nástěnný optický spojovací box pro 24pigtailů vč kazet - velký plastový (410x260x90) - OPTIKA - Optické rozvaděče - Optické rozvaděče

doporučujeme: Nástěnný optický spojovací box pro 24pigtailů vč kazet - velký plastový (410x260x90)

Vodotěsný nástěnný plastový rozvaděč. 3 otvory pro vstupnní/výstupní kabel, 24 výstupní porty pro napojení koncových vývodů.

dodatelnost: 2-3 dny
996,- Kč
(Cena bez DPH)

1 205,- Kč
(Cena s DPH)

Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x45mm - OPTIKA - Montážní prvky

doporučujeme: Ochrana sváru LOW-COST smrštitelná teplem - 3x45mm

Ochrana sváru slouží k mechanické ochraně vařeného spoje. Ochrany sváru ukládáme do hřebenů, hřeben pak do optické kazety.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
3,10 Kč
(Cena bez DPH)

4,- Kč
(Cena s DPH)

Oko samolepící do optické vany - OPTIKA - Montážní prvky

doporučujeme: Oko samolepící do optické vany

Oko samolepící, vyvazovací určené například do optické vany k vyvazování či formování optických vláken

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
7,90 Kč
(Cena bez DPH)

10,- Kč
(Cena s DPH)

Optická kazeta OPK-HK-12 s víčkem a hřebínky pro 12 vláken - OPTIKA - Montážní prvky

doporučujeme: Optická kazeta OPK-HK-12 s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
69,- Kč
(Cena bez DPH)

83,- Kč
(Cena s DPH)

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken - OPK-HK-24 - OPTIKA - Optické rozvaděče - Optické kazety

doporučujeme: Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken - OPK-HK-24


Zbozi je ve výprodeji
Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 24 vláken. Uchycení na 4 štoubky. Vhodné do libovolných rozvaděčů. Rozměry 200x120x23mm.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
89,- Kč
(Cena bez DPH)

108,- Kč
(Cena s DPH)

144,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex

Optická spojka SC/SC, singlemode, duplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

dodatelnost: 2-3 dny
38,40 Kč
(Cena bez DPH)

46,- Kč
(Cena s DPH)

Optická spojka ST/ST, multimode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka ST/ST, multimode, simplex

Optická spojka ST/ST, multimode, simplex. Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST.

dodatelnost: 2-3 dny
54,- Kč
(Cena bez DPH)

65,- Kč
(Cena s DPH)

Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex


Zbozi je ve výprodeji
Optická spojka ST/ST, singlemode, simplex Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
15,- Kč
(Cena bez DPH)

18,- Kč
(Cena s DPH)

35,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optická vana, 1U, max. 16 ST spojek, černá - OPTIKA - Optické vany

doporučujeme: Optická vana, 1U, max. 16 ST spojek, černá

Optická vana, 1U, max. 16 ST spojek, černá Plní důležitou roli v ukončení optických kabelů, mají za úkol ochránit mechanicky nejcitlivější místo na optickém kabelu, kterým jsou optická vlákna v místě...

dodatelnost: 2-3 dny
1 000,- Kč
(Cena bez DPH)

1 210,- Kč
(Cena s DPH)

Optický box 8xSC (LC duplex) s krytím IP65 - FTTH-103 - OPTIKA - Optické rozvaděče - Optické rozvaděče

doporučujeme: Optický box 8xSC (LC duplex) s krytím IP65 - FTTH-103

Optický box pro 8x SC(LC duplex) s krytím IP65 včetně kazety, ochran sváru, uchycení kabelu vč. tahového prvku, 3x průchodka, možnost zaplombování. Rozměr 160x200x45mm

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
523,80 Kč
(Cena bez DPH)

634,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 1m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/LC

doporučujeme: Optický patch kabel duplex LC-LC 09/125 - 1m SM

Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv....

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
138,10 Kč
(Cena bez DPH)

167,- Kč
(Cena s DPH)


3 4 5 6 7 8 9  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz