Vaše měna:   Koruny
dnes je sobota 23. srpna 2014, svátek slaví Sandra

OPTIKA (235 položek)

OPTIKA

Řazení:
  
Typ výpisu:  
15 16 17 18 19 20  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.
Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 2m SM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
147,50 Kč
(Cena bez DPH)

178,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 3m SM


Zbozi je ve výprodeji
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
130,- Kč
(Cena bez DPH)

157,- Kč
(Cena s DPH)

211,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 5m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 09/125 - 5m SM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
187,20 Kč
(Cena bez DPH)

227,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 1m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 1m MM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
136,30 Kč
(Cena bez DPH)

165,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 2m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 2m MM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
138,90 Kč
(Cena bez DPH)

168,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 3m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 3m MM


Zbozi je ve výprodeji
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
130,- Kč
(Cena bez DPH)

157,- Kč
(Cena s DPH)

186,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 5m MM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 50/125um - multimode - Duplexní LC/SC

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 - 5m MM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: na dotaz
428,30 Kč
(Cena bez DPH)

518,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 1m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/ST

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 1m SM


Zbozi je ve výprodeji
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
125,- Kč
(Cena bez DPH)

151,- Kč
(Cena s DPH)

188,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 2m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/ST

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 2m SM


Zbozi je ve výprodeji
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
130,- Kč
(Cena bez DPH)

157,- Kč
(Cena s DPH)

187,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 3m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/ST

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 3m SM

Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: 2-3 dny
168,30 Kč
(Cena bez DPH)

204,- Kč
(Cena s DPH)

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 5m SM - OPTIKA - Patch kabely - Vlákno 09/125um - singlemode - Duplexní LC/ST

Optický patch kabel duplex LC-ST 09/125 - 5m SM


Zbozi je ve výprodeji
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivním (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
160,- Kč
(Cena bez DPH)

194,- Kč
(Cena s DPH)

227,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Pásek ocelový oplastovaný se sponou, pro uchycení kabelové úchytky/ svorky na sloup, délka 60cm (pro sloupy do průměru 13cm) - OPTIKA - Montážní prvky

Pásek ocelový oplastovaný se sponou, pro uchycení kabelové úchytky/ svorky na sloup, délka 60cm (pro sloupy do průměru 13cm)

Pásek ocelový oplastovaný(PVC) se sponou, pro uchycení kabelové úchytky/ svorky na sloup, délka 70cm (pro sloupy do průměru 13,5cm)

dodatelnost: do 3 dnů
22,70 Kč
(Cena bez DPH)

27,- Kč
(Cena s DPH)


15 16 17 18 19 20  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu