Vaše měna:   Koruny
dnes je úterý 29. července 2014, svátek slaví Marta

OPTIKA (236 položek)

OPTIKA

Řazení:
  
Typ výpisu:  
1 2 3 4 5 6  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.
(SPB-7603CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7603CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
399,10 Kč
(Cena bez DPH)

483,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7603WCIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0-70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7603WCIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0-70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a...

dodatelnost: 2-3 dny
429,20 Kč
(Cena bez DPH)

519,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7610CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7610CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
552,- Kč
(Cena bez DPH)

668,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7620CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7620CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní


Zbozi je ve výprodeji
Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
500,- Kč
(Cena bez DPH)

605,- Kč
(Cena s DPH)

753,- Kč
(Puv. cena s DPH)

(SPB-7703CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7703CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
423,20 Kč
(Cena bez DPH)

512,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7703WCIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0-70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7703WCIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10,SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0-70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní, DMI

Optické transceivery jsou normalizované zařízení/ zásuvné media konvertory pro použití v produktech třetích výrobců. Jak již název napovídá transceivery v sobě vždy sdružují vysílač/ transmitter a...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
469,80 Kč
(Cena bez DPH)

568,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7710CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7710CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

SFP WDM Modul slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10...

dodatelnost: 2-3 dny
574,60 Kč
(Cena bez DPH)

695,- Kč
(Cena s DPH)

(SPB-7720CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPB-7720CIS) SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX20, SM, 20km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní


Zbozi je ve výprodeji
Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
718,90 Kč
(Cena bez DPH)

870,- Kč
(Cena s DPH)

971,- Kč
(Puv. cena s DPH)

(SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní - OPTIKA - Transceivery - GigabitEthernet - Singlemode

doporučujeme: (SPS-7120CIS) SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

Small Form-factor Pluggable (SFP nebo také mini-GBIC) je technický standard optických vložných transceiverů, definovaný skupinou MSA v květnu 2001. Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v...

dodatelnost: 2-3 dny
379,50 Kč
(Cena bez DPH)

459,- Kč
(Cena s DPH)

A - Optická vana výsuvná 1U do 19 racku, 24 simplex SC/E2000 včetně kazet'''' - OPTIKA - Optické vany

doporučujeme: A - Optická vana výsuvná 1U do 19 racku, 24 simplex SC/E2000 včetně kazet''''

Optická výsuvná vana (19 výsuvný rozvaděč) výšky 1U do 19'''' racku v černé barvě pro 24 simplex SC/E2000/duplex LC adaptérů. Vana má 2 přímé kabelové vstupy. Uvnitř vany jsou na trnu umístněny 2 kazety...

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
625,- Kč
(Cena bez DPH)

756,- Kč
(Cena s DPH)

Adapter - použití za keystone pro spojku SC - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Adapter - použití za keystone pro spojku SC


Zbozi je ve výprodeji
Adapter - použití za keystone pro spojku SC vhodný jak například do neosazeného patch panelu nebo do zásuvek včetně ABB

dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání
5,- Kč
(Cena bez DPH)

6,- Kč
(Cena s DPH)

12,- Kč
(Puv. cena s DPH)

Adapter - použití za keystone pro spojku ST - OPTIKA - Spojky

doporučujeme: Adapter - použití za keystone pro spojku ST

Adapter - použití za keystone pro spojku ST vhodný jak například do neosazeného patch panelu nebo do zásuvek včetně ABB

dodatelnost: 2-3 dny
10,- Kč
(Cena bez DPH)

12,- Kč
(Cena s DPH)


1 2 3 4 5 6  Celkem 20 stránek. Zobrazit první nebo poslední.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu