Vaše měna:   Koruny
dnes je středa 23. dubna 2014, svátek slaví Vojtěch

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM

Tento výrobek naleznete v kategorii:

OPTIKA

odrazka

Patch kabely

odrazka

Vlákno 50/125um - multimode

odrazka

Duplexní LC/ST



Zbozi je skladem
<b>HLÍDACÍ PES</b> Vás může informovat o každé změně ceny nebo dodatelnosti u tohoto zboží.<br><br>Pro zapnutí HLÍDACÍHO PSA musíte být přihlášeni.
Tímto tlačítkem přidáte položku mezi oblíbené. Pro použití této funkce musíte být přihlášeni.
Skladové číslo: 909909743
Optické patch kabely jsou určeny k propojení aktivních zařízení, jako jsou (HUB, media konvertor, pracovní stanice) s pasivními (optický rozváděč, optická vana). Ve většině případů se používají tzv. duplexní patch kabely.


Zbozi je skladem
131,30 Kč
(Cena bez DPH)

159,- Kč
(Cena s DPH)


obchodní informace o položce Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM:
 
  • dodatelnost: SKLADEM - zboží připraveno k okamžitému odeslání
     
  • balení: 1 ks
  • záruka: 2 roky
  • způsoby dodání: Česká pošta (obchodní balík), PPL (expresní přeprava zásilek), osobně v Hr. Králové
  • způsoby platby: dobírka, Platba předem příkazem k úhradě, platba v hotovosti, Raiffeisenbank (přes Internet), platební kartou (přes Internet), PaySec
 
Vaše hodnocení zboží Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM 5 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

1
Dne: 20.12.2010 Tomáš B. ohodnotil(a) toto zboží takto:

Vaše dotazy a komentáře na zboží Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM 
Máte nějaké dotazy nebo komentáře k námi nabízené položce Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM? Napište nám je!
 
  • U výrobku Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 - 2m MM zatím není napsán žádný dotaz nebo komentář.
 

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu