Seznam provozovatelů wifi sítí - Kralupy nad Vltavoumapa CR
 • KASTEN NET
  Kralupy nad Vltavou
  Služba Internet MAX pro bytové domy v metropolitní síti je nabízena pomocí technologie optických vláken. Služba Internet MAX WiFi pro rodinné domy s napojením na páteřní optickou síť. Společnost KASTEN NET se kromě budování optických sítí a připojování bytových domů specializuje také na sítě WiFi. Tedy bezdrátová řešení pro rodinné domy a to především v pásmu 5GHz a 10GHz. Celá síť je založena na technologii optických vláken systémem s přenosovou kapacitou až 1-10Gbps.
 • Brazdim.Net
  Kralupy nad Vltavou
  Poskytujeme datové služby a Internetové služby. Hosting, komplexní služby pro domácnosti i Firmy. Zřízřízení domény, hostingu na našich Serverech umístěných v Telehausu Sitel.
 • TRIONET
  Kralupy nad Vltavou
  TRIOPTIMUM s.r.o Návrh - realizace - výstavba optických sítí FTTH a FTTB (připojení optickým nebo metalickým kabelem až do bytu nebo domu) = nejmodernější způsob připojení k Internetu. Od roku 2004 jsme členy sdružení NIX, jež združuje nejvýznamější telekomunikační operátory v ČR. Páteřní linky naší sítě jsou řešeny optickými vlákny s neomezenou přenosovou kapacitou - v současné době propojené moderní technologií 10 Gbit/s ! Portfolio našich služeb zahrnuje služby pro domácnosti, malé a velké firmy a samozřejmě i pro ISP, státní podniky a školství...
 • EASYNet
  Kralupy nad Vltavou
  Síť EASYNet, především "bezdrátová" část, vznikla na popud získání konkurenční výhody nad operátory významných jmen, kteří své zájmy zaměřují výhradně na lukrativní/krajská města a Prahu. Naše síť pokrývá v současné době především tyto lokality: Kralupsko, Neratovice a okolí, Mělnicko a část Prahy vychod Co je síť EASYNet (bezdrát): * volba Firemních zákazníků, kteří hledají profesionální telekomunikační řešení * Garance přenosových parametrů sítě na technologgi TDMA/TDD v pásmu 5,4-5,8 GHz. * Pro cenově senzitivní Domácí zákazníky či malé firmy poskytováno připojení WiFi (nelic. pásmo 2,4 GHz DSSS) * Bezpečnost - VLAN, VPN, FireWall, vzdálený přístup - outsourcing řešení pro zákazníka. I na té nejnižší technologii jakou je WiFi lze poskytnout VLAN. Zákazník si celé řešení může ponajmout. * Levné hlasové volání a volání ZDARMA - volitelná služba (u WiFi pouze volání Zdarma mezi lokalitami zákazníka). Místní volání od 1,- Kč/min. * Řízení sítě na bázi "Kvality služeb" * Ceny - u WiFi ceny plně srovantelné s jinými lokálními operátory při citelně lepší BEZPEČNOSTI zákaznika. Technologie TDMA/TDD - bezkonkurenční podmínky. Co není síť EASYNet (bezdrát): * izolovaný ostrůvek v jedné či dvou obcích * pouze WiFi Internet Výstavba sítě je realizována od léta roku 2004. Bezdrátové pokrytí: - většina Středočeského kraje v průběhu roku 2005. Další lokace v ČR pokrýváme : Praha a Krajská města - připojení v lic. pásmu 26 GHz, služba ADSL a digit. okruhu, bezdrát. připojení v pásmu 10 GHz Ostatní lokality : službou Digitálního okruhu, ADSL, bezdr. připojení 10 GHz či jiné technologie ve spolupráci s jinými operátory podle konkrétní lokality.
 • ikc.cz
  Kralupy nad Vltavou
  AIRKPY je bezdrátová metropolitní síť na území Kralup nad Vltavou a přilehlého okolí (Zeměchy, Chvatěruby). S její výstavbou začala naše společnost INTERNET KRALUPY CZ, s.r.o. počátkem roku 2003 za účelem poskytnout alternativní řešení připojení k internetu všem zájemcům nejen z řad firem, městských institucí, ale i domácích uživatelů. Do budoucna máme v plánu rozšířit oblast pokrytí také o tyto vybrané okolní obce - Nelahozeves, Úžice, Veltrusy a Libčice n.Vlt. Kromě wi-fi připojení k internetu nabízíme i další služby typu realizace metalických, bezdrátových a optických sítí, poradenství a školení v oblasti HW a SW, freewebhosting, placený webhosting, registrace domén, webdesign, emaily a další s tím související služby - viz webové stránky naší společnosti www.ikc.cz.
 • Karneval
  Kralupy nad Vltavou
  Karneval Media, poskytovatel služeb kabelové televize, vysokorychlostního internetu a telefonních služeb, nyní registruje přes 50 tisíc zákazníků vysokorychlostního internetu a stovky dalších se přihlašují každým dnem.
 • AGINET s.r.o.
  Kralupy nad Vltavou
  Společnost Aginet s.r.o. spravuje již více jak 12let síť začínající od Prahy dále na sever. V oblastech pokrytí co se týká wifi poskytovatelů máme první místo v % poměru připojených zákazníků jinak než přez ADSL. Naše ceny jsou možná na pohled dražší než u konkurence. Zatím zvažujeme zda také nabízet nereálné rychlosti jak to v poslední době dělá spousta ostatních providerů. U nás linky opravdu běhají jak je domluveno. Pokud ne, rádi doladíme. Přívodní spoj je zálohován dvěmi souběžnými linkami. Hlavní přívod aktuálně běží na 250Mbitech. Elektricky jsme také připojeni ze 2 různých trafostanic a doplněno UPS na 2dny. Společnost Aginet s.r.o. má v současné době více jak 12 zaměstnanců. Děláme kompletní servis klientů. Elektrorozvody, zabezpečovací a kamerové systémy, správu sítí, IP telefonii, TV a SAT rozvody a další služby. Naše společnost zajišťuje také ozvučování různých akcí, komerční i dobročiné. Kontaktujte nás, rádi se staneme vaším partnerem.
 • Maxicom
  Kralupy nad Vltavou
  Maxicom je poskytovatel Optického a bezdrátového připojení v Internet po optické síti - optické vlákno až do Vašeho bytu Rychlost připojení až 250 Mb/s! Nabízíme neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu pro domácnosti i firmy v pokrytých oblastech v Kralupech nad Vltavou.
 • Myweb
  Kralupy nad Vltavou
  Myweb je středočeský ISP pro střední a menší firmy a především domácí uživatele. Díky kvalitní páteřní síťi, na kterou jsme napojeni, jsou linky velice stabilní a rychlé. V současné době jsme schopni zajistit připojení k Internetu především na území a v okolí těchto měst: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Bášť, Brázdim, Borek, Bořanovice, Čakovičky, Čelákovice, Dolínek (Odolena Voda), Dřevčičice, Hovorčovice, Jenštejn, Kostelní Hlavno, Kralupy nad Vltavou, Líbeznice, Lužec nad Vltavou, Neratovice, Nová Ves, Odolena Voda, Podolanka, Předboj, Sedlčánky. Praha - jedná se především o lokality Ďáblice, Holešovice, Karlín, Kobylisy, Ládví, Libeň, Prosek, Střížkov, Vinoř, Žižkov, Rokytnice nad Jizerou, Sedlec, Sudovo Hlavno, Úžice, Veliká Ves, Všetaty, Zápy, Záryby a Zlonín.
 • KnVNet
  Kralupy nad Vltavou
  Optická a bezdrátová síť v Kralupech nad Vltavou a širokém okolí. Poskytujeme internet, telefon a televizi.
 • FajNnet.cz
  Kralupy nad Vltavou
  Poskytoval bezdrátového připojení k síti internet pro firmy i domácnosti v technologii 5GHz a 2,4GHz
 • Bluetone - České radiokomunikace
  Kralupy nad Vltavou
  Služba Bluetone Wi-Fi vznikla pro rozvoj a podporu služeb v oblasti přenosu dat především pro rezidenční zákazníky. Bluetone Wi-Fi zprovoznily České radiokomunikace dne 8.6.2005 a síť se počtem přípojných míst stala čtvrtou největší WiFi sítí v České republice. Cílem je propojit uživatele za co nejpřijatelnějších cenových i technických podmínek; ČRa do budoucna garantují, že nezvýší cenu poskytované služby. Síť je dimenzována na vysoký počet uživatelů, kapacita jednoho přístupového bodu je až 2048 kbit/s. Bluetone WiFi je pod 24 hodinovým dohledem přístupové sítě a přístupových bodů a společnost poskytuje svým zákazníkům garanci zprovoznění přístupového bodu do 24 hodin od výpadku. V současné době je Bluetone Wi-Fi přístupná v těchto lokalitách: Aš, Beroun (Děd), Brno (Barvičova), Čáslav, Frýdek - Místek, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Klučovská hora, Kralupy nad Vltavou (Hůrka), Liberec, Moravany, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava (Plynární, Gregorova, Havlíčkovo náměstí), Pardubice, Plzeň (Krkavec), Praha - Cukrák, Praha - město, Prostějov, Říčany, Semily, Šumperk, Únětice, Ústí nad Labem, Vimperk, Votice, Vsetín, Vysoké Mýto, Vyškov, Znojmo Služba Bluetone Premium Sky využívá nově uvolněné frekvenční pásmo 5.4 GHz, které poskytuje dostatek volné kapacity. Dostanete nezávislost a vysoký výkon za výhodnou cenu a řešení bez omezení. Můžete současně surfovat po internetu i telefonovat. Platíte jen tolik, kolik skutečně provoláte . Služba Bluetone Premium Sky je internet pro moderní domácnosti i domácí kanceláře - pro každého, kdo používá telefon, e-mail a internet při komunikaci, vyhledávání informací, sledování zpravodajství, ke studiu, nákupům, elektronickému bankovnictví nebo při zábavě. Služba může být zřízena i tam, kde není drátová telefonní linka, a svou kvalitou je srovnatelná s technologií ADSL. Oproti všem jiným nabídkám je cena konečná - u nás neplatíte navíc žádný paušál za telefon. A přístup k internetu máte skutečně neomezený - u nás nejsou žádné skryté příplatky. Dostupnost služby Bluetone Premium Sky si můžete ověřit zde http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=735
 • Připojen s.r.o.
  Kralupy nad Vltavou
  Internet - připojení k internetu, telefonování a servis počítačů. Připojení k internetu od nás můžete získat v těchto místech: Nelahozeves, Hleďsebe, Podhořany, Lešany, Staré Ouholice, Nové Ouholice, Veltrusy, Kozomín, Postřižín, Kralupy nad Vltavou - Minice, Mikovice, Zeměchy, Libiš, Kostelec nad Labem, Jiřice, Čakovičky, Záryby, Mratín, Nová Ves, Zlonín, Sluhy, Polerady, Měšice, Hovorčovice a přilehlé okolí


zpět na výběr kraje nebo města v tomto kraji


 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz