Vaše měna: Koruny

Edimax Technology (54 položek)

1 2 3

Edimax EW-7711USn nLite bezdrátový USB 2.0 adapter, 802.11n, odnímatelná ant. RP-SMA

Edimax  EW-7711USn nLite bezdrátový USB 2.0 adapter, 802.11n, odnímatelná ant. RP-SMA
Edimax nLite bezdrátový USB 2.0 adapter, 802.11n, odnímatelná ant. RP-SMA ...
338,55 Kč
(Cena bez DPH)
409,65 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax 3G-6200nL nLite 150Mbps Router, 1xWAN/LAN,1x USB, podpora 3G UMTS/HSDPA/CDMA modemů

Edimax 3G-6200nL nLite 150Mbps Router, 1xWAN/LAN,1x USB, podpora 3G UMTS/HSDPA/CDMA modemů
Edimax nLite 150Mbps Router, 1xWAN/LAN,1x USB, podpora 3G UMTS/HSDPA/CDMA modemů ...
565,92 Kč
(Cena bez DPH)
684,76 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax 3G-6408n N300 3G Router, 1xWAN, 4xLAN, 1x USB, 3G UMTS/HSDPA/CDMA support

Edimax 3G-6408n N300 3G Router, 1xWAN, 4xLAN, 1x USB, 3G UMTS/HSDPA/CDMA support
Edimax N300 3G Router, 1xWAN, 4xLAN, 1x USB, 3G UMTS/HSDPA/CDMA support ...
872,48 Kč
(Cena bez DPH)
1 055,70 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax 7dBi Indoor Omni-directional Antenna, RP-SMA connector (EA-IO7D V2)

Edimax 7dBi Indoor Omni-directional Antenna, RP-SMA connector (EA-IO7D V2)
Anténa pro vnitřní použití. Zisk 7 dBi. Horizontální pokrytí 360, Zisk 7dBI'''' ...
120,00 Kč
(Cena bez DPH)
145,20 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS

Edimax BR-6228nC V2 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS
Edimax 802.11n 150Mbps Router, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi anténa s RP-SMA kon., WISP, WPS ...
487,42 Kč
(Cena bez DPH)
589,78 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax BR-6228nS V3 802.11b/g/n N150 3in1 Router, AP, Extender, 1xWAN, 4xLAN, 5dBi antenna

Edimax BR-6228nS V3 802.11b/g/n N150 3in1 Router, AP, Extender, 1xWAN, 4xLAN, 5dBi antenna
Edimax 802.11b/g/n 150Mbps Router,1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green, fixní anténa ...
412,68 Kč
(Cena bez DPH)
499,34 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax BR-6428nC 802.11n N300 Router, 10/100 1xWAN, 4xLAN, 2x 9dBi detachable antena

Edimax BR-6428nC 802.11n N300 Router, 10/100 1xWAN, 4xLAN, 2x 9dBi detachable antena
WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory 4x 10/100BaseTX (RJ45) Integrovaná Flash paměť 4 ...
700,35 Kč
(Cena bez DPH)
847,42 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax BR-6428nS V2 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech.

Edimax BR-6428nS V2 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech.
Edimax 802.11b/g/n 300Mbps Router, 10/100 1xWAN,4xLAN, WISP, WPS, green tech. Vylepšená varianta V2. ...
492,26 Kč
(Cena bez DPH)
595,63 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax BR-6675nD Dual Band 802.11a/b/g/n Gigabit iQ Router,WAN,4xLAN, 450Mbps 5GHz+2,4GHz

Edimax BR-6675nD Dual Band 802.11a/b/g/n Gigabit iQ Router,WAN,4xLAN, 450Mbps 5GHz+2,4GHz
- Současné dual-band bezdrátové připojení (2,4GHz a 5GHz) - 1 gigabit WAN port a 4 Gigabit LAN porty - ...
2 059,01 Kč
(Cena bez DPH)
2 491,40 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: do 3dnů

Edimax EN-9130TXL 10/100 PCI síťová karta, Realtek, bulk

Edimax EN-9130TXL 10/100 PCI síťová karta, Realtek, bulk
Edimax 10/100 PCI síťová karta, Realtek, Boot ROM socket, bulk ...
128,70 Kč
(Cena bez DPH)
155,73 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax ES-3305P 5 Port Fast Ethernet Switch, Desktop, 10/100Mbps, černý

Edimax ES-3305P 5 Port Fast Ethernet Switch, Desktop, 10/100Mbps, černý
Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy: ...
235,20 Kč
(Cena bez DPH)
284,59 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax ES-3308P 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black

Edimax ES-3308P 8 Port Fast Ethernet Switch, Desktop compact, 10/100Mbps, black
Ethernetový desktop switch Edimax ES-3308P je navržen pro zvýšení výkonu sítě. Jeho kompaktní, elegantní ...
286,80 Kč
(Cena bez DPH)
347,03 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax ES-3316P 16x 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Compact, Power Saving, Black,Desktop

Edimax ES-3316P 16x 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Compact, Power Saving, Black,Desktop
Rychlý, 16portový switch v kompaktním těle a s energeticky efektivním provozem od společnosti Edimax. ...
643,80 Kč
(Cena bez DPH)
779,00 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax ES-5500G V3 5 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az

Edimax ES-5500G V3 5 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az
Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy ...
450,08 Kč
(Cena bez DPH)
544,60 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: SKLADEM - připraveno k okamžitému odeslání

Edimax ES-5800G V3 8 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az

Edimax ES-5800G V3 8 Port Gigabit SOHO Switch with USB cable, energy efficient 802.3az
Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 8 ks Podporované protokoly a standardy ...
794,60 Kč
(Cena bez DPH)
961,47 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

Edimax ES-5804PH 5x 10/100/1000Mbps port switch with 4x PoE, Desktop

Edimax ES-5804PH 5x 10/100/1000Mbps port switch with 4x PoE, Desktop
- Vyhovuje IEEE 802.3u, 802.3x, 802.3af a 802.3at normy - Dodává 48V / DC s 30W výstupem na port (70W ...
1 790,80 Kč
(Cena bez DPH)
2 166,87 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: do 3dnů

Edimax ES-5816PHG 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W

Edimax ES-5816PHG 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W
Edimax 16 port PoE Gigabit Web Smart Switch, 12x RJ45 +4xCombo (RJ45/SFP), 130W ...
10 860,48 Kč
(Cena bez DPH)
13 141,18 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km

Edimax ET-912MSC+ média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic SC, 2km ...
1 045,69 Kč
(Cena bez DPH)
1 265,28 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: 2-3 pracovní dny

Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km

Edimax ET-912MST média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX multi-mode Fiber Optic ST, 2km ...
1 102,85 Kč
(Cena bez DPH)
1 334,45 Kč
(Cena s DPH)
DOPORUČUJEME
dodatelnost: do 3dnů

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km

Edimax ET-912SC3+ média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km ...
1 454,88 Kč
(Cena bez DPH)
1 760,40 Kč
(Cena s DPH)
dodatelnost: 2-3 pracovní dny
1 2 3
 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011    Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz