BrOKŽ, typ PKO pt-N-lambda-2,4G-BCD/ F-M

Tento výrobek naleznete v kategorii: odrazka odrazka
Skladové číslo: 170002


Pásmová koaxiální přepěťová ochrana BrOKŽ, typ PKOpt-N-lambda-2,4G-BCD/F-M, je vysoce účinná přepěťová ochrana tř. B+C+D (typ 1+2+3) pracující na principu zkratovaného čtvrtvlného vedení, naladěného na střed kmitočtového pásma 2,4 GHz. Je určena k ochraně koaxiálních vstupů přístrojů a zařízení, která jsou připojena ke koaxiálním kabelům 50 Ω vedoucích z venkovního prostředí (LPZ 0B) a chrání koaxiální vstupy přístrojů a zařízení, které jsou k těmto kabelům připojeny proti účinkům elektromagnetického průmyslového rušení, přepětí a atmosférických výbojů. Ochrana dokonale chrání připojené přístroje a zařízení i při přímém úderu blesku do jímací soustavy hromosvodu ve smyslu znění dokumentu IEC 61312-1 (zkouška proudovou rázovou vlnou o amplitudě 2,5 kA a délce trvání 10/350ľs). Jak je patrné z oscilogramu, maximální hodnota zbytkového přepětí za ochranou se pohybuje v intervalu několika voltů.

Podmínkou správné funkce každé přepěťové ochrany je její důkladné propojení s ekvipotenciální přípojnicí chráněné soustavy (obvykle na ochrannou svorku PE nebo PEN) co možno nejkratším Cu vodičem o minimálním průřezu 2,5 mm2.
Správný způsob připojení je popsán na www.prepeti.cz v kapitole Instalační podmínky.

Ochrana se připojuje ke chráněnému kabelu prostřednictvím odbočovacího konektoru T v precizním provedení (vyráběný T konektor s pájeným připojením středního vodiče rezonátoru - viz obrázky provedení), k jehož střednímu vývodu je připojen laděný rezonátor typu lambda/4. Varianta s precizními konektory, která je vhodná pro systémy se zaručovanou spolehlivostí.

Konstrukce přepěťové ochrany zajišťuje spolehlivé svedení bleskového proudu bez termodynamické destrukce ochrany a jejího okolí. To umožňuje instalaci koaxiálních přepěťových ochran BrOKŽ i do plastových rozvaděčů.

Typové označení: PKOpt-N-lambda-2,4G-BCD/F-M
Katalogové označení: pkoPTng24bcd/fm

Parametry a specifikace:

• Provozní kmitočtové pásmo: 2,2 - 2,6 GHz
• Činitel útlumu: lepší než -0,3 dB
• Činitel zpětného odrazu: lepší než - 20 dB
• Zkušební rázový proud IZRP: 2,5 kA pro vlnu 10/350 ľs
• Max. zbytkové napětí na chráněném výstupu při IZRP: < ą 10 Vp-p
• Způsob připojení sestavy do signálové cesty:

- prostřednictvím odbočovacího konektoru typu N/F-M
- k ekvipotenciální přípojnici systému PE(N) splétaným Cu vodičem o minimálním průřezu 2,5 mm2 s nalisovaným kabelovým okem a šroubem M5.

• Stupeň krytí: IP20

Poznámka: při použití ve venkovním prostředí je nezbytné důkladně zajistit proti zatékající vodě např. použitím samovulkanizační pásky. Jinak hrozí poškození ochrany.

Montážní poloha: libovolná (na objednávku lze dodat montážní příchytku sestavy).

• Rozměry: délka 65mm x výška 60 mm
• Hmotnost: 116g

Prohlášení o shodě bylo vydáno na základě zkušebního protokolu č.: P 02/01/37 z autorizované zkušební laboratoře č. 1148, ABEGU a. s., Zkušebna.
Přepěťová ochrana je vyráběna dle užitného vzoru č.: 10636.
Přepěťové ochrany BrOKŽ- kvalita za solidní ceny.

Záruční lhůta je 24 měsíců od data prodeje. Podmínkou uznání záruky u reklamované přepěťové ochrany je ve sporných případech umožnění kontroly instalačních podmínek servisním technikem výrobce. Po dobu trvání reklamačního řízení výrobce zákazníkovi bezplatně zapůjčí bezvadnou přepěťovou ochranu stejného typu.obchodní informace o položce BrOKŽ, typ PKO pt-N-lambda-2,4G-BCD/ F-M :
  • balení: 1ks
  • záruka: 2 roky
  • výrobce: BrOK
  • způsoby dodání: osobně v Hr. Králové ,  Česká pošta (obchodní balík) ,  PPL (expresní přeprava zásilek)
  • způsoby platby: platba v hotovosti / kartou ,  platba předem příkazem k úhradě ,  dobírka
Vaše hodnocení zboží BrOKŽ, typ PKO pt-N-lambda-2,4G-BCD/ F-M 5.0 Průměrné hodnocení položky od kupujících:

1
Dne: 13.09.2010 Pavel S. ohodnotil(a) toto zboží takto:
S výrobkem jsme velice spokojeni. Bleskojistka funguje dle našich představ. Jen bych k ní dodával i uzemňovací kabel, ale to je jen detail. Jinač pro další nákupčíky musím upozornit, že pokud budou kupovat jakoukoli bleskojistku, tak musí počítat s nižším vysílacím i příjímacím výkonem, jelikož jej bleskojistky o 2-6dbi ubýrají. Nejlepší je, když se za blekojistku zapojí 20-30cm retail. Tím se zmenší zeslabení.

 
Copyright 2001 - 2017  i4wifi a.s..   Email: sales@i4wifi.cz   Telefon: +420 277 007 500   Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: www.bezdratovepripojeni.cz, skoleni.i4wifi.cz, www.evbike.cz