Vaše měna:   Koruny
dnes je sobota 25. října 2014, svátek slaví Beáta

WiFi.ASPA.cz doporučuje

MaxLink MaxDish MIMO anténa parabola dvoupolarizační extreme s límcem + radom 24dBi 5GHz - Pásmo 5 GHz - Antény - MIMO
Profesionální MiMo parabolická anténa s límcem a...
Detail zboží
cena: 2 408,- Kč

konektor rev. SMA male na H155/RF240 krimp. - (č.19) - WiFi příslušenství - Konektory
Konektor reverse SMA male je určen na kabely řady...
Detail zboží
cena: 27,- Kč

Belden RF240 PE, Koaxiální kabel 50ohm do 6GHz - Příslušenství WiFi - Kabely - 5 GHz
Profi kabel pro frekvence do 6 GHz.
Detail zboží
cena: 34,- Kč

Konzola KML200 - Stožáry a držáky - Držáky - konzolové
univerzální konzolka pro uchycení malých antén
Detail zboží
cena: 136,- Kč

WiFi.ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítě


Vítá vás internetový obchod WiFi.ASPA.cz


MOTOROLA Canopy SM Lite uveden na trh!

30.11.2006: Společnost MOTOROLA uvádí na trh dlouho očekávanou klientskou jednotku Canopy SM Lite. V současné době jsou SM Lite nabízeny ve zvýhodněné akci jako pack 25 ks se sw upgradem na rychlost 1 Mbps.

Rozšíření nabídky o výrobce síťových zařízení TP-LINK

24.11.2006: Počínaje tímto týdnem jsou k dispozici pro objednání i zařízení značky TP-LINK. Jedná se jak o bezdrátová zařízení, tak i o zařízení pomáhající při správě ethernetových sítí. Především tedy jde o switche a síťové karty. Ostatním výrobcům hlavně konkuruje nízkou cenou!!!

WodaPlug Power 85Mb LAN adaptér A002-85 (2ks)

23.11.2006: Dva kusy ethernetových adaptérů pro rozvod PC sítě a Internetu po elektrické síti. Použitá technologie a chipset umožňuje jako jediná přechod signálu přez El. hodiny a jističe, není nutno použít tzv. brindging.
Protože elektrické zásuvky jsou umístěné na téměř každém zdi domu, jsou logickou volbou pro datový spoj. Třebaže nějaké novější domy jsou postaveny "network ready" s kategorií 5 instalace vedení, pravděpodobně budou mít místnosti nebo zdi bez dosažitelné eth přípojky. WodaPlug PowerLAN technologie také vyloučí některé problémy s bezdrátovým připojením do sítě. WodaPlug PowerLAN technologie nezpůsobuje interferenci pro další technologie. WodaPlug PowerLAN je technologicky slučitelná s dalšími technologiemi (telefonní linka, ADSL, WIFI).

Canopy Software Release 8.1 - UVOLNĚN

20.11.2006: CanopyVážení zákazníci, společnost Motorola v těchto dnech uvolnila dlouho očekávané vydání zcela nového operačního a provozního systému pro jednotky Canopy. Protože verze 8.0 nebyla vydána, k dispozici je nyní přímo verze 8.1.4. Doporučujeme prostudovat příslušnou literaturu a informace k této nové verzi, které naleznete zde.

TETRABOX 23 - 5 GHz anténa s montážní krabicí pro umístění WIFI zařízení

10.11.2006: Profesionální řešení pro OUTDOOR od firmy ELBOX. Voděodolné provedení!
Obsahuje 5 GHz anténu ELBOX 5G PAN-23, která má vývod umístěn do voděodolné montážní krabice. Anténa obsahuje panelový konektor RSMA - female (závit na povrchu, pin [hrot] jako středový vývod). K připojení většiny zařízení budete potřebovat přechodovou propojku RSMA-male na RSMA-male.

Pasivní Power Over Ethernet - sada

27.10.2006: Power Over Ethernet je jednoduchý způsob jak zabezpečit napájení přístupového bodu na střeše. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich posílá napájení zařízení na vzdálený konec. Na krátké vzdálenosti je většinou možné využít napájecí adaptér standardně dodávaný s přístupovým bodem, nebo jiným síťovým prvkem, který chceme napájet po ethernetovém kabelu.
RSS export novinek
100 101 102 103 104 105 106  Celkem 120 stránek. Zobrazit první nebo poslední.


WiFi.ASPA.cz nabízí zejména technologie pro bezdrátový (wireless) přenos dat: nabízíme spoje v pásmu 10,5 GHz od SUMMIT DEVELOPMENT ( UNI 10G, QAM 10G, NARROW 10G, ALTER 10G, SDV 10G) a ATH system (WAVEFORMS-HS). V pásmu 5 GHz Motorola Canopy, Proxim Tsunami. Dále technologie jako MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros. V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Buffalo, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, Avaya, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Micronet, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V obchodě také naleznete specifický spotřební materiál a příslušenství nejen pro bezdrátové sítě, např.: antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V našem sortimentu naleznete také technologie jako například modemy ADSL, modemy CDMA pro bezdrátový internet od Telefonica O2, modemy k ISDN, firewally, routery, splitery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie DS2 / Defidev, radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.

Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků, přičemž nabízíme optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky a nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH.

Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie ATH system a SAF Tehnika (spoj CFIP Lumina) pro pásma 11GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz a 26 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele. Stejně tak nabízíme s plnou podporou spoje pro bezlicenční pásmo 80 GHz, technologie GigaBeam.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: DSL.cz – ADSL internetCDMA.cz – připojení k internetu