Vaše měna:   Koruny
dnes je pondělí 24. listopadu 2014, svátek slaví Emílie

WiFi.ASPA.cz doporučuje


Držák s vlnkou pro upevnění stožáru vodorovný - Stožáry a držáky - Držáky - ostatní
Držák s vlnkou pro upevnění stožárů o průměru 42...
Detail zboží
cena: 241,- Kč

UPS Eaton 1/1fáze, 1000VA - 5S 1000i - Záložní zdroje, UPS - EATON Powerware
Záložní zdroje řady 5S jsou nástupci osvědčené série...
Detail zboží
cena: 5 248,- Kč

Rozšíření licence na custom freq - RouterBoard MIKROTIK - Licence
Rozšíření vaší stávající licence Mikrotik L4 nebo L5...
Detail zboží
cena: 351,- Kč

WiFi.ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítě


Vítá vás internetový obchod WiFi.ASPA.cz


Novinka! Nejnovější člen rodiny TP-Link Archer - Archer C5

08.09.2014: Nekompromisní rychlost až 1167 Mbps, velké pokrytí díky šesti anténám, všechny ethernetové porty o rychlosti 1000 Mbps. To je jen zlomek z výčtu vlastností tohoto neocenitelného pomocníka pro Vaši domácnost či kancelář. Konečně je možné bez starostí o kvalitu přenosu streamovat HD video, hrát online hry, či zálohovat na FTP server pomocí integrovaného USB.

Originální radom pro Nanobeam

28.08.2014: Pro oblíbené modely Ubiquiti jednotek Nanobeam NBE-M2-400 a NBE-M5-400 u nás nyní mimo radomů s límcem můžete zakoupit i radom originální. Ten kromě čistého designu a nižší ceny nabízí i snadnou montáž.
ePMP 1000 Cambium Networks v nabídce

ePMP 1000 Cambium Networks v nabídce

22.07.2014: Nová architektura ePMP využívající spektrum 5 GHz je nejefektivnějším řešením konektivity pro oblasti s nedostatečným připojením nebo bez připojení po celém světě. Inovativní technologie synchronizace GPS signálem GPS SYNC dává možnost využití spektra s bezkonkurenční účinností.

Prestižní ocenění pro TP-Link TL-WR1043ND

07.07.2014: Routeru TL-WR1043ND od společnosti TP-LINK bylo uděleno ocenění IT PRODUKT roku 2014 v kategorii Komunikační produkty. Redakci magazínu Computerworld, který soutěž vyhlašuje, zaujal například poměrem cena/výkon, designem či vysokými rychlostmi datových přenosů v bezdrátové i lokální síti. Připomínáme také probíhající akci, kdy za nákup každého TL-WR1043ND získáte tričkoTP-LINK zdarma.

Novinka! Systém solárního osvětlení CARSPA SL1512 15W panel, 12Ah baterie, 2x LED 3W, 2x 5m kabel, USB redukce

03.07.2014: Kompletní systém solárního osvětlení, který má multifunkční využití. Šetří energii a spotřebu elektřiny. Používá se v místech s nedostatkem elektrické energie či kdo nemá možnost se připojit do el. sítě. Také nabízí skvělé řešení během výpadků v dodávkách elektrické energie. Díky přenositelnosti lze využít kdekoliv, vhodné na cesty. Pomocí tohoto solárního systému lze řešit napájení mobilních telefonů, lamp, ventilátorů, osvětlení LED žárovkami. Vhodné do venkovských domů, stodol, zahraních chatek, stanů, karavanů bez elektrické energie. Šetrné k životnímu prostředí, nízké náklady.

Nově v nabídce: TP-Link TL-SG108E

30.06.2014: TL-SG108E je nový osmiportový gigabitový switch s managementem. Pro své vlastnosti, mezi které patří například monitoring a diagnostika sítě, podpora 802.1Q-based VLAN či nízká spotřeba, je ideální pro náročnější uživatele do kancelářského nebo domácího použití.
RSS export novinek
1 2 3 4 5 6  Celkem 121 stránek. Zobrazit první nebo poslední.


WiFi.ASPA.cz nabízí zejména technologie pro bezdrátový (wireless) přenos dat: nabízíme spoje v pásmu 10,5 GHz od SUMMIT DEVELOPMENT ( UNI 10G, QAM 10G, NARROW 10G, ALTER 10G, SDV 10G) a ATH system (WAVEFORMS-HS). V pásmu 5 GHz Motorola Canopy, Proxim Tsunami. Dále technologie jako MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros. V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Buffalo, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, Avaya, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Micronet, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V obchodě také naleznete specifický spotřební materiál a příslušenství nejen pro bezdrátové sítě, např.: antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V našem sortimentu naleznete také technologie jako například modemy ADSL, modemy CDMA pro bezdrátový internet od Telefonica O2, modemy k ISDN, firewally, routery, splitery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie DS2 / Defidev, radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.

Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků, přičemž nabízíme optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky a nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH.

Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie ATH system a SAF Tehnika (spoj CFIP Lumina) pro pásma 11GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz a 26 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele. Stejně tak nabízíme s plnou podporou spoje pro bezlicenční pásmo 80 GHz, technologie GigaBeam.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz