Vaše měna:   Koruny
dnes je sobota 1. listopadu 2014, svátek slaví Felix

WiFi.ASPA.cz doporučuje

MikroTik OmniTIK U-5HnD venkovní AP / hotspot 2x2 MIMO, 802.11a/n, POE, L4 - RouterBoard MIKROTIK - Desky
Venkovní přístupový bod MikroTik OmniTIK disponující...
Detail zboží
cena: 1 892,- Kč

Asus USB-N10 802.11n Wireless USB 2.0 Card, EZ Link, WPS - Pásmo 2,4 GHz - ASUS
USB-N10 je nejmenší bezdrátový USB adaptér na světě,...
Detail zboží
cena: 374,- Kč

Kabel DB9F-DB9F null modem - ALIX - Příslušenství
Null modem kabel (RXD / TXD / handshake crossed...
Detail zboží
cena: 91,- Kč

ALIX.1E (LX800 / 256 MB / miniITX) - ALIX - Desky
Díky modulární architektuře Alixu lze tento kousek...
Detail zboží
cena: 2 980,- Kč

WiFi.ASPA.cz – vše pro bezdrátové připojení a sítě


Vítá vás internetový obchod WiFi.ASPA.cz

ePMP 1000 Cambium Networks v nabídce

ePMP 1000 Cambium Networks v nabídce

22.07.2014: Nová architektura ePMP využívající spektrum 5 GHz je nejefektivnějším řešením konektivity pro oblasti s nedostatečným připojením nebo bez připojení po celém světě. Inovativní technologie synchronizace GPS signálem GPS SYNC dává možnost využití spektra s bezkonkurenční účinností.

Prestižní ocenění pro TP-Link TL-WR1043ND

07.07.2014: Routeru TL-WR1043ND od společnosti TP-LINK bylo uděleno ocenění IT PRODUKT roku 2014 v kategorii Komunikační produkty. Redakci magazínu Computerworld, který soutěž vyhlašuje, zaujal například poměrem cena/výkon, designem či vysokými rychlostmi datových přenosů v bezdrátové i lokální síti. Připomínáme také probíhající akci, kdy za nákup každého TL-WR1043ND získáte tričkoTP-LINK zdarma.

Novinka! Systém solárního osvětlení CARSPA SL1512 15W panel, 12Ah baterie, 2x LED 3W, 2x 5m kabel, USB redukce

03.07.2014: Kompletní systém solárního osvětlení, který má multifunkční využití. Šetří energii a spotřebu elektřiny. Používá se v místech s nedostatkem elektrické energie či kdo nemá možnost se připojit do el. sítě. Také nabízí skvělé řešení během výpadků v dodávkách elektrické energie. Díky přenositelnosti lze využít kdekoliv, vhodné na cesty. Pomocí tohoto solárního systému lze řešit napájení mobilních telefonů, lamp, ventilátorů, osvětlení LED žárovkami. Vhodné do venkovských domů, stodol, zahraních chatek, stanů, karavanů bez elektrické energie. Šetrné k životnímu prostředí, nízké náklady.

Nově v nabídce: TP-Link TL-SG108E

30.06.2014: TL-SG108E je nový osmiportový gigabitový switch s managementem. Pro své vlastnosti, mezi které patří například monitoring a diagnostika sítě, podpora 802.1Q-based VLAN či nízká spotřeba, je ideální pro náročnější uživatele do kancelářského nebo domácího použití.

NOVINKA - UBNT AirFiber AF-5

26.06.2014: Dlouho očekávaná jednotka od světoznámého výrobce Ubiquiti Networks přináší nový pohled na spoje v pásmu 5 GHz. Klíčovou vlastností je jedinečná technologie HDD - Hybrid Division Duplexing kombinující to nejlepší z technologií TDD a FDD. Další novinkou je eXtended Range Technology, která poskytuje možnost realizovat spoj až do vzdálenosti 100km.

MikroTik parabolická anténa mANT30 PA 5GHz 70cm

16.06.2014: Novinka! Profesionální parabolická anténa z dílny známého výrobce MikroTik se ziskem 30dBi určená pro pásmo 5GHz. Anténa je uzpůsobena pro snadnou montáž výrobků MikroTik RouterBoard řady Basebex, pomocí kabelů Flexguide je možné připojit i produkty ostatních výrobců.
RSS export novinek
1 2 3 4 5 6  Celkem 120 stránek. Zobrazit první nebo poslední.


WiFi.ASPA.cz nabízí zejména technologie pro bezdrátový (wireless) přenos dat: nabízíme spoje v pásmu 10,5 GHz od SUMMIT DEVELOPMENT ( UNI 10G, QAM 10G, NARROW 10G, ALTER 10G, SDV 10G) a ATH system (WAVEFORMS-HS). V pásmu 5 GHz Motorola Canopy, Proxim Tsunami. Dále technologie jako MikroTik - Routerboard , Ubiquiti Networks, Alfa Networks, Maxlink, Pacific Wireless, Wiligear, StraightCore, TRENDnet, Z-Com, Signamax a další založené např. na chipsetu Atheros. V pásmu 2,4 GHz nabízíme WiFi technologie výrobců Buffalo, Z-Com, Compex, Ovislink, Orinoco, Avaya, D-Link, ASUS, LinkSys, Zyxel, Micronet, Edimax, MSI, SMC Wireless, TP-LINK, TRENDWare, Wline, Giom, Minitar, atd.
V obchodě také naleznete specifický spotřební materiál a příslušenství nejen pro bezdrátové sítě, např.: antény značek Interline, Bestpartner a jiné, dále bleskojistky, kabely značky Belden a další, konektory, pigtaily, redukce, napájení, rozbočovače, stožáry, držáky antén, plastové krabice IP56, apod.
V našem sortimentu naleznete také technologie jako například modemy ADSL, modemy CDMA pro bezdrátový internet od Telefonica O2, modemy k ISDN, firewally, routery, splitery, switche, set-top-boxy, bluetooth zařízení, IP kamery Vivotek a OvisLink, VoIP technologie, LAN přes 230V - PLC technologie DS2 / Defidev, radiostanice, fotovoltaické solární panely Solartec, Rich Solar, Kyocera, regulátory a měniče napětí, dále také záložní zdroje UPS, elektrocentrály Honda, síťové prvky apod.

Velmi široký je rovněž sortiment optických prvků, přičemž nabízíme optické převodníky, patch cordy, optické vany, optické spojky a nářadí a nástroje pro optiku, např. optické svářečky firem Fiber Arsenal, ILSINTECH.

Naše společnost je rovněž distributorem technologií v licenčních pásmech, která řešíme dle individuálních požadavků zákazníků. Dále nabízíme řešení radioreleových PDH a SDH spojů prostřednictvím technologie ATH system a SAF Tehnika (spoj CFIP Lumina) pro pásma 11GHz, 13 GHz, 18 GHz, 24 GHz a 26 GHz včetně instalací a servisu SLA v plném rozsahu dle požadavku objednatele. Stejně tak nabízíme s plnou podporou spoje pro bezlicenční pásmo 80 GHz, technologie GigaBeam.

 
ikona ikona ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona
ikonaikona
email: obchod@wifiaspa.cz    Copyright 2001 - 2014  ASPA, a.s..     telefon: +420 493 314 011     Přehled kategorií

Doporučujeme také tyto námi provozované servery: Odpovědi.cz